Spotkania MASTERMIND

W roku 2018 prowadzimy następujące spotkania:

Godzina 20:00

Poniedziałek - prezentacja naszego projektu. Tu można zapraszać wszystkich. Byle byś wiedział kogo zapraszasz, no bo potem jeśli tą osobę to będzie interesować to musisz jej dac link do swojej strony. Zatem jest to raczej opcja dla osób, które już stworzą swój system. Wcześniej nie będziesz mieć swojej strony na którą możesz skierować zainteresowaną osobę.

 

Godzina 21:00

Środa - Warsztat dla osób, które są w Projekcie i dla wszystkich wstępnie zainteresowanych. Tu omawiamy różne techniczne rzeczy, pokazujemy co jak robić, gdzie kliknąć, odpowiadamy na nurtujące naszych Partnerów pytania. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Jeśli już zaczniesz zbierać swoje listy mailingowe osób potencjalnie zainteresowanych, to możesz do nich napisaę email i zaprosić na takie spotkanie.

Piątek - Psychologia Osiągnięć, zapraszasz te same osoby co w środy. Jest to spotkanie na którym omawiamy sobie to co Brian Tracy naucza w swojej książce PORADNIKU o tym jak odnieść SUKCES.

 

ZAPRASZAMY

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.